De Provinciale Commissie voor Ruimtelijke Ordening (Procoro) is als volgt samengesteld:
- voorzitter
Danny Windmolders - ondervoorzitter
Bruno Bamps - secretaris
- effectief: Veronique Vranken
- plaatsvervangend: Sonja Jacobs
- 2 leden, voorgedragen door de werkgeversorganisaties, vertegenwoordigd in de Sociaal-Economische Raad van Vlaanderen
- effectieve leden
- Els Meekers
- Edith Magyar
- plaatsvervangers
- Yves Houben
- Senne Poelmans
- effectieve leden
- 2 leden, voorgedragen door de werknemersorganisaties, vertegenwoordigd in de Sociaal-Economische Raad van Vlaanderen
- effectieve leden
- Ine Berben
- Bart Gerets
- plaatsvervangers
- Koen Buntinx
- Jean Vranken
- effectieve leden
- 2 leden, voorgedragen door de landbouworganisaties, vertegenwoordigd in de Strategische Adviesraad voor Landbouw- en Visserij:
- effectieve leden
- Peter Bruggen
- André De Busschop
- plaatsvervangers
- Heidi Pinxten
- Gilbert Noelmans
- effectieve leden
- 3 leden, voorgedragen door andere organisaties dan sociaal-economische of landbouworganisaties, vertegenwoordigd in de Milieu- en Natuurraad van Vlaanderen
- effectieve leden
- Dominique Cornelissen
- August Feyen
- Georges Alofs
- plaatsvervangers
- Freddy Janssens
- Paul Peeters
- Guy Coolens
- effectieve leden
- 2 leden, voorgedragen door een representatieve vereniging, opgericht op particulier initiatief in de vorm van een vereniging zonder winstoogmerk, met zetel in het Vlaamse Gewest of in het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest, met als enige doelstelling het duurzame ruimtegebruik, de kwaliteit van de stedenbouw, de ruimtelijke ordening en de ruimtelijke planning met name concreet voorgedragen door de Vlaamse Vereniging voor Ruimte en Planning
- effectieve leden
- Peggy Winkels
- Wim Vanhoof
- plaatsvervangers
- Xavier Tirmarche
- Luc Market
- effectieve leden
- 4 leden inzake ruimtelijke ordening van het provinciebestuur, voorgedragen door de deputatie
- effectieve leden
- Leen Coenegrachts
- Griet Maes
- Koen Indesteege
- Dirk Vercampt
- plaatsvervangers
- Gülay Aydogan
- Martine Baptist
- Jo Schoefs
- Els Gemoets
- effectieve leden
- 7 leden, onder wie de ondervoorzitter, voorgedragen door de deputatie uit de diensten op provinciaal niveau voor economie, toerisme en recreatie, huisvesting, infrastructuur, landbouw, leefmilieu en onroerend erfgoed
- effectieve leden
- economie: Bruno Bamps
- toerisme en recreatie: Ward Segers
- huisvesting: Heidi Frederix
- infrastructuur: Monica Silvestrini
- landbouw: Marlies De Muijnck
- leefmilieu: Huig Deneef
- onroerend erfgoed: Peter Bloemen
- plaatsvervangers
- economie: Tim Vanduren
- toerisme en recreatie: Jeroen Luys
- huisvesting: Julie Awouters
- infrastructuur: Ivo Bourguignon
- landbouw: Jan Noelmans
- leefmilieu: Mietje Peeters
- onroerend erfgoed: Katelijne Beerten
- effectieve leden